wtorek, 4 lipca 2017

ZAPOWIEDZI- 5 lipca 2017

 Dziś chciałbym Wam zaprezentować kilka pozycji, które pojawią się już jutro tj. 5 lipca. Zapraszam!

źródło: Book Geek
Wielu z nas miało, ma lub będzie mieć okazję być w tzw. friendzone. Tatum i Griffin przyjaźnili się prawie od kołyski. Byli dla siebie jak brat i siostra. Tak zawsze było i tak już miało pozostać. Aż do balu, na którym odkrywają, że chcieliby czegoś więcej. Albo ukryją swoje emocje, albo wyznają co czują względem siebie. 
Chętnie się dowiem jak autorce wyszło napisanie tej historii. 

źródło: Lubimy czytać
wyd. Otwarte
Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku. Gdy wieże WTC runęły, a pył przykrył Nowy Jork, zrozumieli, że życie jest zbyt kruche, by przeżyć je bez pasji i emocji. I zbyt krótkie, by nie być razem. Wkrótce jednak Gabe postanawia przyjąć pracę reportera na Bliskim Wschodzie i wtedy wszystko się zmienia. Lucy dowiaduje się o jego decyzji w dniu, w którym produkowany przez nią program telewizyjny zdobywa nagrodę Emmy. Dzień jej triumfu staje się też dniem, w którym coś nieodwracalnie się kończy. W kolejnych latach Lucy będzie musiała podjąć niejedną rozdzierającą serce decyzję. Czy pierwsza miłość okaże się też ostatnią?
 Jestem bardzo ciekaw tej powieści. Przedstawia ona historię, która równie dobrze mogła się wydarzyć w realnym świecie. 

źródło: Book Geek
wyd. YA

Jest to kontynuacja ,,Twoim śladem". Aubrey Duncan zawiodła się na miłości. Co powinna teraz zrobić? Posłuchać serca, które ją zdradziło, czy serca, które podpowiada jej by po prostu odpuścić? Uzależnienie prawie pokonało i zniszczyło Maxxa Demelo. Zrujnowało jego życie i jedyną rzecz, na której naprawdę mu zależało – związek z ukochaną dziewczyną. Pragnął zasłużyć na związek z Aubrey Duncan, nawet jeśli musiałby podjąć się niemożliwego. Dlatego zgłosił się na odwyk. Aubrey straciła wszystko ponieważ poszła za głosem serca. Obiecała, że tym razem będzie myśleć przede wszystkim o sobie, zadba o siebie z dala od Maxxa i jego demonów. Lecz gdy tylko zacznie działać, Maxx skończy odwyk i pojawi się w życiu Aubrey, chcąc jej udowodnić, jak bardzo siebie potrzebują. 
Jestem bardzo ciekaw czy książka będzie lepsza od tomu 1, aktualnie nie zamierzam się zabierać za żaden z nich, ale kiedyś na pewno to zrobię.

źródło: Book Geek
wyd. Czwarta Strona 
Kontynuacja ,,Buntowniczki z pustyni", którą widzę teraz wszędzie na blogach, Instagramie, BookTube'ie. Sam muszę zdobyć obie pozycje. 
Zaledwie kilka miesięcy temu Amani Al-Hiza, pragnąc wolności, uciekła z domu położonego na końcu świata i zaczęła przemierzać bezkresne piaski magicznej pustyni w towarzystwie tajemniczego obcokrajowca, Jina. Teraz jednak sytuacja diametralnie się zmienia. Kiedy Amani wbrew własnej woli trafia do epicentrum reżimu – pałacu sułtańskiego – przyświeca jej jeden cel: obalenie tyrana.

źródło: Lubimy Czytać
wyd. SQN
Wilno A.D. 1905
Wynalazek alchemików z Uniwersytetu Wileńskiego wywrócił życie w Europie do góry nogami. Teraz między miastami Aliansu latają potężne sterowce, po ulicach jeżdżą karety parowe, porządku pilnują golemy, a mechanicy konstruują automatony. Wilno wyrwało się ze szponów Imperium Rosyjskiego i stało się wolnym miastem – ośrodkiem postępu, nauki i mistyki. A teraz grozi mu niebezpieczeństwo.
Wszystko co w fabule ma postać alchemika czy wynalazcy muszę przeczytać, więc i z tym wkrótce się zapoznam.

To wszystko na dziś :) Dziękuję i do następnego ;)