piątek, 13 marca 2015

SWEETS BOOK TAG!

Dziś zapraszam Was na kolejny tag. Autorką jest Caroline352, serdecznie polecam jej kanał. Sami zobaczcie jak wyszedł jej tag: https://www.youtube.com/watch?v=UcjOXd70IFk

Oto pytania:
1. DONAT, czyli książka gdzie czegoś ci brakowało?
Nad tą kategorią zastanawiałem się dość długo, ale w ostateczności mój wybór padł na ,,Łzę" Lauren Kate. Spodziewałem się więcej akcji. Nie mówię, że w ogóle jej nie było, ale autorka mogła się lepiej postarać jeśli chodzi o akcję. Natomiast cała książka jest genialna i polecam.

2. PUDDING, czyli książka z rozlazłym bohaterem?
Moja decyzję będzie taka sama jak Caroline352. Wybrałem Belle ze ,,Zmierzchu". Jej niezdecydowanie i cały charakter odpycha mnie. Już nie wspominam o tym, że nie potrafiła podejmować decyzji, ciągle tylko: Zrobiłabym to, ale co jeśli... Po prostu drażniąca dziewczyna.

3.LODY, książka, której akcja zmroziła ci krew w żyłach?
Dosłownie 2 dni temu skończyłem czytać ,,Krąg" Mats Strandberga i Sary Bergmark Elfgren. Akcja w tej książce pędzi tak szybko, tyle się w niej dzieje. Niespodziewane zwroty akcji, tajemnicze osoby i nowe moce, które trzeba odkryć. Zabójstwa, tragedie i mnóstwo innych dramatycznych wydarzeń. Książka jest wręcz fenomenalna.

4.CZEKOLADA, książka, którą możesz czytać w kółko i nigdy ci się nie znudzi?
Mój wybór tutaj jest dość oczywisty: ,,Dary Anioła. Miasto Kości''. Gdyby nie ta książka nigdy nie poznałbym tej niesamowitej serii. Dzięki niej wkroczyłem w świat Nocnych Łowców i jestem z tego bardzo zadowolony. Powieść wciągająca od pierwszej do ostatniej strony.

5.CIASTKO, książka, która złamała ci serce?
,,Rywalki" Kiery Cass. Co tu dużo mówić powieść niesamowita. Mimo, że na co dzień nie czytam takich książek, ta przypadła mi do gustu. Co tu dużo mówić, recenzja jest na blogu, więc odsyłam do niej.

6.CUKIEREK, ulubiona krótka książka lub książka z dzieciństwa?
Książka z dzieciństwa- ,,Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego. Choć to lektura szkolna to trafiła do mojego serca. Dzięki niej pokochałem powieści detektywistyczne. To była pierwsza lektura jaką przeczytałem do końca.

7.TORT, świetna książka, której nic nie brakuje?
Tutaj znów mógłbym przytoczyć ,,Rywalki", ale tego nie zrobię. To powyższej kategorii nadawać się będą ,,Igrzyska Śmierci" Suzanne Collins. Recenzję także znajdziecie na blogu, więc serdecznie Was do niej odsyłam.
 To tyle na dziś. Dziękuję.