piątek, 6 lutego 2015

Zapowiedzi LUTY 2015 !

Oto tytuły niektórych książek, które ukażą się jeszcze w lutym:
dziennik rywalki
DATA WYDANIA: 6.02.2015 (DZISIAJ!!!!)
Dodatek do serii ,,Rywalki" napisanej przez Kierę Cass. W nim można notować swoje plany,sekrety i najskrytsze marzenia.

czerwona krolowa
DATA WYDANIA: 16.02.2015
– Mare Molly Barrow, urodzona siedemnastego listopada 302 roku Nowej Ery, córka Daniela i Ruth Barrowów – recytuje z pamięci Tyberiasz, streszczając moje życie. – Nie masz zawodu i w dniu następnych urodzin masz wstąpić do wojska. Chodzisz do szkoły nieregularnie, osiągasz słabe wyniki i masz na swoim koncie wykroczenia, za które w większości miast trafiłabyś do więzienia. Kradzieże, przemyt, stawianie oporu podczas aresztowania to zaledwie początek listy. Ogólnie rzecz biorąc, jesteś biedna, nieokrzesana, niemoralna, mało inteligentna, zgorzkniała, uparta i przynosisz hańbę swojej wiosce i królestwu. […]

– A mimo to jest w tobie coś więcej. – Król wstaje, ja zaś przyglądam się z bliska jego koronie. Jej końce są nieprzeciętnie ostre. Jak sztylety. – Coś, czego nie mogę pojąć. Jesteś jednocześnie Czerwoną i Srebrną. Ta osobliwość pociąga za sobą potworne konsekwencje, których nie jesteś w stanie zrozumieć. Co zatem mam z tobą począć?
                                                                                                           Źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte

DATA WYDANIA: 11.02.2015
Piąta i ostatnia część cyklu o wspaniałej fabule. Emocje opisane w tej serii wzbudzają w czytelniku wiele opinii na temat różnych postaci. Fantazja lektury nie pozwala ani na chwilę się od niej oderwać.

nieprzekraczalna-granica
DATA WYDANIA: 25.02.2015
Kolejna wspaniała powieść Colleen Hoover autorki m.in. ,,Hopeless". Następna część trylogii po ,,Pułapce uczuć". Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują.
DATA WYDANIA: 18.02.2015
Po wszystkim co się stało, nie jestem już tą samą Katy. I nie jestem pewna, jak to się skończy. Gdy każdy krok ku prawdzie zbliża nas do tajemniczej organizacji, odpowiedzialnej za torturowanie i testowanie hybryd, zdaję sobie sprawę, że dobre zakończenie nie istnieje. Śmierć kogoś bliskiego jest nadal świeża, pomoc przybywa z najmniej spodziewanego źródła, przyjaciele stają się dla nas śmiertelnym zagrożeniem, ale my nie możemy zawrócić. Nawet jeśli wynik tego starcia zniszczy nasze światy na zawsze.
                                                                                                             Źródło opisu: bookgeek.pl

DATA WYDANIA: 26.02.2015
Calla wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Gdzie najbliższa jej osoba, własna matka, najboleśniej ją skrzywdziła. Zdradziła...
Jest jednak Jax, nieziemsko przystojny chłopak, który potrafi oswajać lęki i patrzy głębiej, niż można sądzić. Muszą stawić czoło nie tylko własnej przeszłości. Grozi im realne niebezpieczeństwo. Czy ich miłość.                                                 Źródło opisu: Wydawnictwo Amber

DATA WYDANIA: 20.02.2015
Zmieniająca się w kojota Mercy Thompson wie, że jej wspólne życie z jej partnerem, Alfą wilkołaków Adamem, nigdy nie będzie nudne, ale nawet ich wesele nie poszło zgodnie z planem. Niemniej jednak, dziesięciodniowy miesiąc miodowy na brzegi rzeki Columbia, gdzie są zupełnie sami, tylko ich dwoje, powinien to nadrobić. Ale podróż – i ich odpicowana przyczepa – jest prezentem od rasy fae. A nic, co związane z tą rasą, nie przychodzi z łatwością i bez ograniczeń…
                                                                                                                                 Źródło opisu: bookgeek.pl

Relikt Heather Terrell
DATA WYDANIA: 18.02.2015
To Eamon, jako syn Wielkiego Archona, miał podejść do Prób, zdobyć tytuł Archona i w przyszłości zająć miejsce swojego ojca. Jednak gdy Eamon ginie podczas niebezpiecznej wspinaczki, Ewa, jego siostra, postanawia go zastąpić.
Wbrew rodzinie i tradycjom rodu podejmuje decyzję, która może odmienić jej życie. Poszukiwanie reliktów, stanowiące część Prób, może doprowadzić do odkrycia tajemnic, które wywrócą cały jej świat do góry nogami.
                                                                                               Źródło opisu: Wydawnictwo YA!


                                                            A WY NA CO CZEKACIE NAJBARDZIEJ W TYM MIESIĄCU?